Usługi

Konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała

W trakcie spotkania poznajemy się wzajemnie- Pacjent przedstawia swoje aktualne menu, gusta kulinarne, wspólnie tworzymy listy produktów , których Pacjent nie może lub nie chce spożywać oraz spis ulubionych potraw i produktów. Następnie przechodzimy do wywiadu chorobowego, interpretacji dostarczonych badań laboratoryjnych . Kolejnym punktem konsultacji jest wykonanie analizy składu ciała , dzięki której dowiesz się wielu istotnych rzeczy o swoim własnym organizmie min. ile procent Twojego ciała stanowi tkanka tłuszczowa, jak jest ulokowana i dlaczego jest tak groźna. Ostatni etap to udzielenie konkretnych wskazówek i zaleceń żywieniowych.

Konsultacje z zakresu dieto terapii orkiszowej

Na spotkaniu wprowadzam Cię w świat leczniczego orkiszu, który ma cudowne właściwości zdrowotne. Jeśli twoja choroba skutecznie pokonuje zastosowane dotychczas metody leczenia zachęcam do spróbowania terapii orkiszem! Może razem uda nam się poprawić Twoje samopoczucie i naprawić to co zniszczyło niewłaściwe jedzenie?

Konsultacje online

Jeśli jesteś zapracowany; cierpisz na chroniczny brak czasu; Twoja choroba nie pozwala Ci na sprawne przemieszczanie się lub dzieli nas zbyt wiele kilometrów – nie zwlekaj , nie szukaj wymówek . Spotkajmy się na wizycie online! Rozmowy za pośrednictwem skype’a , telefonu czy maila naprawdę przynoszą zdumiewające rezultaty.

Indywidualne plany dietetyczne

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu żywieniowego i zebraniu informacji dot. przebytych i aktualnych chorób układam skrojone na miarę plany dietetyczne. Pacjent na każdy dzień otrzymuje przepisy na łatwe w przygotowaniu i prawidłowo zbilansowane posiłki.

Zakupy z dietetykiem

Jak wybrać żywność w gąszczu chemii? Jaki kupić ser? Gdzie znaleźć prawdziwy chleb? Dobrze wybierzesz- zdrowo jesz. Wspólne zakupy pod czujnym okiem dietetyka zmienią więcej niż Ci się wydaje. Znajdziesz warzywa i owoce od lokalnych dostawców a na sklepowej półce z łatwością wybierzesz zdrowy produkt.