Opinie

Nie ma diety cud ani dietetyków magików. Wszystko zależy od nas samych, ale jest trochę łatwiej gdy do pomocy ma się Panią Anię. Kompetentna, z ogromną wiedzą na temat zdrowego odżywiania, życzliwa, wspierająca i uśmiechnięta.

Należę do osób, które odchudzają się przez całe życie, korzystałam z pomocy kilku dietetyków, stosowałam miliony diet z niewielkim efektem. Dzięki temu, że dieta od Pani Ani jest specjalnie dla mnie udaje mi się jej  przestrzegać. Jest tylko to, co lubię jeść i tylko to, co potrafię ugotować. Stosując zalecenia Pani Ani nie czuję się, że jest się na diecie, że katuje się strasznymi dietami cud. Zdrowo jesz, ćwiczysz a waga stopniowo spada. Odchudzanie to długi proces, ja jestem w połowie drogi ale dzięki Pani Ani mam już pierwsze sukcesy za sobą a wierzę w to , że jeszcze więcej sukcesów przede mną Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Ani!

M. Kopcińska

Dzięki pani Ani schudłem już 15 kg (w ciągu ponad roku, ale po całym życiu odchudzania, to mnie cieszy, lepiej powoli, ale nieustająco w dół). Dzięki wielu cennym, fachowym radom i zaleceniom oraz diecie poprawiłem poziom żelaza (chronicznie niski) z 30 do 90. Poprawiły się wyniki cholesterolu. Zachęta i motywacja ze strony pani Ani pomaga mi walczyć z nadwagą. Pani Ania uzupełnia to, co ominęli lekarze; naprawdę jest za co dziękować. Poza tym otrzymuję dużo ciekawych przepisów na potrawy.

Wdzięczny pacjent; Wiesław Marcysiak

wmarcysiak

Pani Anna to profesjonalny dietetyk z dużą wiedzą. Już nie mogę się doczekać nowych przepisów i utraty kolejnych kilogramów.

Pani Anna to profesjonalny dietetyk z dużą wiedzą. Dieta tworzona jest na podstawie upodobań, niedoboru minerałów i aktualnego stanu np. ciąża, karmienie piersią. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Anią. Polepszyła moje zdrowie i zrzuciłam kilka kilogramów przed zajściem w ciążę, pomagała w ciąży przytyć minimalnie i zdrowo, a obecnie chudnąć bez utraty pokarmu. Każda z diet była smaczna,  nie byłam i nie jestem na niej głodna, poznałam dużo nowych smaków np. chia,   amarantus, orkisz. Już nie mogę się doczekać nowych przepisów i utraty kolejnych kilogramów.

Jolanta Kamińska

Do Pani Ani trafiłam żeby pozbyć się raz na zawsze nadwagi, która towarzyszyła mi całe życie , a jeszcze doszły dodatkowe kg po ciazy. W związku z tym że karmilam piersią, temat nie był taki łatwy. Pani Ania jednak spisała się na medal. Bardzo sympatyczna, konkretna, cierpliwa i profesjonalna Pani dietetyk. Dostalam dietę bardzo zroznicowaną, ale co bylo dla mnie ważne przy niemowlaki, szybka w przygotowaniu. Kilogramy powoli leca w dół, a ja czuję się świetnie.

Basia