Zacznij jeść świadomie,zdrowo,smacznie

Misją mojej poradni jest dzielenie się wiedzą z zakresu żywienia ze wszystkimi, którzy chcą słuchać i zmieniać swoje menu tak,  aby to co jemy działało na naszą korzyść, dbało i rozpieszczało nasz organizm.

Poradnię dietetyczną stworzyłam w 2009 roku. Od tej pory sukcesywnie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia po to, aby móc jeszcze lepiej pomóc moim Pacjentom.  Mój gabinet jest miejscem, gdzie z ust Pacjentów padają deklaracje zmiany stylu życia.

Razem podejmujemy walkę o lepsze samopoczucie, zdrową sylwetkę , energię do działania. Wierze głęboko, że to jak się czujemy, jak wyglądamy i czy jesteśmy zdrowi jest zdeterminowane przez to  czym odżywiamy nasze ciało na co dzień.

ania2

Anna Kaczanowska

 • dyplomowany dietetyk i specjalista ds. żywienia, tytuł uzyskany na Collegium Medicum UMK
 • członkini wielu organizacji min: Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
 • założycielka poradni dietetycznej AVOCADO
 • promotor zbilansowanego odżywiania swojego organizmu
 • edukator zdrowia
 • Basia

  Pani Ania jednak spisała się na medal. Bardzo sympatyczna, konkretna, cierpliwa i profesjonalna Pani dietetyk.

 • Wiesław Marcysiak

  Dzięki pani Ani schudłem już 15 kg (…) Zachęta i motywacja ze strony pani Ani pomaga mi walczyć z nadwagą. Pani Ania uzupełnia to, co ominęli lekarze; naprawdę jest za co dziękować.

 • Jolanta Kamińska

  Pani Anna to profesjonalny dietetyk z dużą wiedzą. Dieta tworzona jest na podstawie upodobań, niedoboru minerałów i aktualnego stanu np. ciąża, karmienie piersią.

WIĘCEJ OPINII
Zrzuciliśmy już
35000
kilogramów
Anna Kaczanowska - ZnanyLekarz.pl
Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego
najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam
może leczyć swoje choroby
HIPOKRATES
Kolejny dzień minął bezpowrotnie! Najwyższy czas zmienić swój styl życia!
Wspólnie pokonamy wszystkie trudności dzielące Cię od wymarzonego celu.

PROFESJONALIZM

Porady i plany żywieniowe przygotowywane w oparciu o najwyższe standardy wiedzy i  empatii.

KREATYWNOŚĆ

Plany żywieniowe oparte na szybkich i łatwych w przygotowaniu daniach,  w których dużą rolę odgrywają sezonowe warzywa i owoce.

EKSKLUZYWNOŚĆ

W mojej Poradni Ty i twoje potrzeby, będziecie w centrum uwagi. Wspólnie wyznaczymy cele a my sprawimy, że droga do ich osiągnięcia będzie dużo łatwiejsza.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Przychodząc do nas otrzymasz holistyczne wsparcie nie tylko dla ciała, ale także i duszy. Dietetyk i psycholog tworzą idealny duet, który jest dla Ciebie kołem ratunkowym.

DOSTĘPNOŚĆ

Pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie, także po wyjściu z gabinetu możesz do nas zawsze napisać, zadzwonić, czy spotkać się online.

CIERPLIWOŚĆ

Wiemy, że każdy z nas jest inny, każdy potrzebuje odpowiedniego dla siebie czasu na dokonanie zmian w swoim stylu odżywiania , dlatego nigdy nie ponaglamy ale wspieramy i zachęcamy.

Kolejny dzień minął bezpowrotnie! Najwyższy czas zmienić swój styl życia!
Wspólnie pokonamy wszystkie trudności dzielące Cię od wymarzonego celu.